Mutsuz oyuncu istemiyorum

Mutsuz oyuncu istemiyorum

Trabzonspor'da başarılı olacağını söyleyen Gürcü teknik adam Şota Arveladze'den Differdange maçı öncesi futbolculara mesaj:

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda bugün Lüksemburg'un Differdange 03 takımını konuk edecek. Efsane olduğu kulübe 18 yıl aradan sonra teknik direktör olarak dönen ve bugün ilk kez taraftarlarla buluşacak olan Şota Arveladze, maç öncesi düzenlediği basın toplantısında net mesajlar verdi. Şota, "Trabzonspor'da başarılı olmak zorundayım ve olacağım da. Bu takımda mutsuz futbolcu istemiyorum. Bu kulüp futbolcuların mutluluğu için her şeyi yapıyor. Umarım heyecanı yaratırız. İyi bir kamp dönemi geçirdik. İlk maçtan iyi sonuç almayı hedefliyoruz" dedi.

ŞOTA VE ARÇİL GİBİ OLSUN!
Transfer konusuna da değinen Gürcü hoca, "İnce eleyip sık dokuyoruz. Araştırma yapıyoruz. Ben burada 1 sene oynatıp göndereceğimiz futbolcular istemiyorum. Alacağımız futbolcu 4-5 sene oynasın, maçlardan sonra performansıyla saatlerce konuşulsun istiyoruz" diye konuştu. Bir basın mensubunun, "Şota ve Arçil gibisini mi arıyorsunuz?" sorusuna ise Şota, gülümseyerek "Evet" yanıtını verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN