Mancini iki Galatasaraylı isim için geliyor

Galatasaray'ın eski patronu olan ve şu anda Inter'in başında olan Roberto Mancini, Semih Kaya ve Alex Telles'ten vazgemiyor.

Mancini iki Galatasaraylı isim için geliyor
2 Ağustos'ta TT Arena'da G.Saray ve İnter arasında oynanacak hazırlık maçı için İstanbul'a gelecek olan deneyimli teknik adam, aynı zamanda bu iki isim için nabız yoklayacak.

Mancini, Cimbom'u çalıştırdığı dönemde Semih için "Türkiye'de en çok beğendiğim futbolcu" diyerek hayranlığını gizlememişti. Brezilyalı Telles'i de Galatasaray'a transfer ettiren Mancini, çok beğendiği iki oyuncuyu İnter'de görmek için düğmeye bastı.

Medel gündeme gelebilir
Roberto Mancini'nin İtalyan kulübün yetkililerine hem Semih'i hem de Telles'i kesinlikle takımında görmek istediğini ve transferin olumlu bitmesi için ısrar ettiği kaydedildi. 2 Ağustos'ta oynanacak karşılaşma öncesinde iki kulübün kurmayları bir araya gelip transfer konusunda anlaşma zemini arayacak.

Hatırlanacağı gibi G.Saray'dan ayrılacağını belirten Felipe Melo için de Florya'nın kapısını çalan Mancini'den Brezilyalı oyuncu karşılığında Hamza Hamzaoğlu, Gary Medel'i istemişti ancak somut bir adım atılmamıştı. Şimdi Semih ve Telles transferinde G.Saray'ın yeniden Gary Medel'i istemesi bekleniyor.

Habertürk

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN