Süper Mario adım adım Kartal'a

Süper Mario adım adım Kartal'a

Siyah-beyazlılar, Fiorentina'nın yüksek maliyeti nedeniyle elden çıkarmak istediği Mario Gomez'in transferini bitirmek üzere... Resmi imzaların Salı ya da Çarşamba günü atılması bekleniyor

Beşiktaş, Mario Gomez'in transferinde geri sayıma geçti. Fiorentina'nın vergilerle birlikte iki yıllık maliyeti 22 milyon Euro'yu bulan Alman golcüyü elden çıkarmak istediği belirtildi. Ayrıca İtalyan ekibinin Chelsea'den satın alma opsiyonu ile kiraladığı Mohamed Salah'ın bonservisini almayı planladığı ancak Mısırlı yıldızın, "Oynayan, golleri atam benim. Ama Gomez benden iki kat fazla para kazanıyor" diyerek isyan bayrağını açtığı öğrenildi.

İKİ SEÇENEKLİ TEKLİF

Mario Gomez için toplamda 11 milyon Euro bütçe ayıran Beşiktaş ise Fiorentina'ya "İsterseniz bu rakamı kabul edin, futbolcunun parasını siz ödeyin. Ya da size 5.5 milyon Euro verelim. Futbolcuya ödemeyi biz yapalım" teklifinde bulundu. 30 yaşındaki Alman santrfor, İtalyan ekibinden yıllık 5.5 milyon Euro kazanıyor. Beşiktaş ise üç senelik kontrat önerdiği yıldız oyuncuya yılda 3 milyon Euro ödemeyi planlıyor. Fiorentina'nın siyah-beyazlıların teklifini kabul etmeye yakın olduğu ve imzaların Salı ya da Çarşamba günü atılabileceği bildirildi.

Q7 YOLA ÇIKTI YARIN GELİYOR

Beşiktaş, taraftarına Ricardo Quaresma müjdesini verdi... Siyah-beyazlı takım, bir haftadır görüşme halinde olduğu Portekizli eski oyuncusu Ricardo Quaresma ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Porto'yu dün 1 milyon 200 bin Euro bonservis ücreti üzerinde anlaşan Beşiktaş, 32 yaşındaki yıldız oyuncu ile sezon başına 1milyon 600 bin Euro karşılığı iki senelik mukavele için el sıkıştı. Yarın İstanbul'a gelecek olan Portekizli yıldız, sağlık kontrolü sonrası medya ve taraftar önünde imzayı atarak Avusturya'da yapılacak ikinci etap kampına katılacak.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN