Dünya'dan kısa kısa haberler...

  • Futbol
  • Salı 21.07.2015
İNGİLTERE'DE GÜNDEM MCLEAN
Premier Lig ekiplerinden WBA forması giyen İrlandalı James McLean'in ABD'deki hazırlık maçı öncesi İngiliz milli marşı çalınırken, arkadaşlarına sırtını dönmesi tepki çekti. İngiliz yorumcular da "McLean İngiltere'den nefret ediyorsa ligimizde oynamasın" diyerek tepki gösterdiler.

ANELKA KULÜP SAHİBİ OLDU

Kısa süre önce teknik direktörlük kariyerine adım atan Nicolas Anelka, şimdi de kulüp sahibi oldu. Bir dönem F.Bahçe forması da giyen Anelka, Belçika 4. Ligi'nde mücadele eden Ath kulübünü satın aldı. Ath Sportif Direktörü Fabrice van Robays anlaşmanın gerçekleştiğini duyururken, finansal konularda herhangi bilgi vermedi.

REMY, CHELSEA'DE KALIYOR

Jose Mourinho, Beşiktaş'ın gündeminde olan Louis Remy'nin Chelsea'den ayrılmayacağını açıkladı. Portekizli teknik adam, Falcao'nun gelişiyle geleceği tartışılan Remy için "Bir yere gitmiyor" diye konuştu.

BALOTELLİ'NİN ALIŞVERİŞİDE OLAY

Liverpool'daki geleceği belirsiz olan ve takımının Asya kampına götürülmeyen Mario Balotelli bu kez de alışverişteki görüntüleriyle gündem oldu. Bir alışveriş merkezini ziyaret eden Balotelli, yürümek yerine iki tekerlekli aracı 'ginger' ile gezmeyi tercih etti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN