4.5 ayıma mal oldun!

Alman yıldız, daha fazla para kazanmak için görüşmeleri uzatan ve FIFA'ya gönderilen belgede imzası olmayan Konstantin LioLios'a, "Başıma gelen bu talihsizlikte senin de payın var" diye çıkıştı

4.5 ayıma mal oldun!
Galatasaray'ın FIFA'ya eksik belge gönderdiği gerekçesiyle lisans alamadığı Grosskreutz, büyük bir hayal kırıklığı içinde.. Alman yıldızın, daha fazla para kazanmak için görüşmeleri uzatan ve FIFA'ya gönderilen belgede gerekli imzası olmadığı belirtilen menajeri Kostantin LioLios'a, "Benim 4.5 ayıma mal oldun. Başıma gelen bu talihsizlikte senin de payın var" dediği öğrenildi.

DURUŞMALI GÖRÜŞME TALEBİ

Öte yandan bu hafta FIFA'ya itiraz başvurusunda bulunacak olan G.Saray'ın duruşmalı görüşme talep edeceği belirtildi. Avukat olan başkan yardımcısı Eşref Alaçayır ve yönetici Ural Aküzüm, kulüp avukatlarına Grosskreutz'la ilgili kapsamlı bir savunma hazırlattı. Alman yıldızın, "Futbol oynama hakkımı elimden almayın" diyerek kendisini savunacağı belirtildi.

PODOLSKİ'YE KOMŞU OLACAK

Dede'nin jübile maçına katılan ve Dortmund taraftarına veda eden Kevin Grosskreutz, bu hafta temelli olarak İstanbul'a dönüyor. G.Saray yetkilileri Grosskretuz'a vatandaşı Podolski'nin yakınlarında ev ararken, teknik heyet de uzun bir sakatlık sürecini atlatan Alman yıldıza özel idman programı hazırladı.

ÖZBEK İSTİFA ETMİYOR

Grosskreutz olayından sonra taraftarların istifaya çağırdığı G.Saray Başkanı Dursun Özbek'in, böyle bir düşünce içinde olmadığı öğrenildi. Vücudundaki iltihaplanma nedeniyle bir süre tedavi gören ve taburcu olmasının ardından evinde dinlenen Özbek'in bugün kendisine yönelik eleştirilere kapsamlı bir şekilde cevap vermesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN