Kısa kısa

Kısa kısa
Gümüşhane'nin acı kayıpları
Ordu'nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Gümüşhanespor Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Pelit ve Gümüşhane Türk Telekomspor Kulübü Futbol Takımı Sorumlusu Orhan Aydoğdu'nun da aralarında olduğu 4 kişi hayatını kaybetti. Kazada Eskibağlar Mahallesi Muhtarı Sevil Kullukçu ile eşi Varol Kullukçu da hayatını kaybederken, TFF başsağlığı mesajı yayınladı.

Ralliden bir ölüm haberi daha
Cumartesi akşamı 6 kişinin hayatını kaybettiği Coruna Rallisi'nde yaralananlardan bir kötü haber daha geldi. Carral kasabasında gerçekleşen trajik kazada yaralanan 16 kişi arasında yaralanan bir çocuk hayatını kaybetti ve ölü sayısı 7'ye çıktı. Kalan 15 kişiden 10'u taburcu edilirken, 5'i hala hastanelerde tedavi altında tutuluyor.

Uçaklar kapıştı Hall kazandı
Red Bull Air Race Dünya Şampiyonası'nın Avusturya ayağında sürpriz yaşandı ve turnuva lideri Paul Bonhomme'u alt etmeyi başayan Matt Hall, yarışı kazandı. 56.851 saniyeyle günün en iyi derecesine imza atan Avustralyalı pilot, Bonhomme'un 56.908 saniyelik zamanını geride bıraktı. Yerel kahraman Hannes Arch ise ilk turda hava kapısına çarparak yarış dışı kaldı.

BİZE ULAŞIN