Şehit uzman çavuş, Kasımpaşalı futbolcunun yakını çıktı

Kasımpaşa'nın başarılı oyuncusu Erhan Kartal, hain saldırı sonucunda hayatını kaybeden yakını Uzman Çavuş Tuğrul Köseoğlu'nun cenazesi dolayısıyla Konya'ya gitti.

Şehit uzman çavuş, Kasımpaşalı futbolcunun yakını çıktı
Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında evinde ağırlayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri'nde, teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana oyuncular koşu ve ısınma hareketleriyle başladı, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam eden antrenman, kuvvet, çabukluk ve dayanıklılık çalışmalarının ardından yapılan çift kale maçla sona erdi.

ANTRENMANA TÜRK BAYRAĞI İLE ÇIKTILAR

Oyuncular, antrenman öncesinde Hakkari Dağlıca'da şehit düşen askerleri ve Iğdır'ın Hasan Han Köyü yakınlarında teröristlerce gerçekleştirilen saldırı sonrasında çıkan çatışmada şehit düşen polisler için antrenmana Türk Bayrağı ile çıktılar.

Kasımpaşa'nın başarılı oyuncusu Erhan Kartal, bu hain saldırı sonucunda hayatını kaybeden yakını Uzman Çavuş Tuğrul Köseoğlu'nun cenazesi dolayısıyla Konya'ya gittiği için antrenmana katılmazken, Milli takımlarında bulunan oyuncular Andreas Isaksson, Kenneth Omeruo ve Sanharib Malki de antrenmandaki yerini alamadı.

Kasımpaşa, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.
BİZE ULAŞIN