İmza atmazsa Sneijder'i alırız!

Bir arkadaşı "Başkan, Sneijder sezon sonunda serbest kalacak. Haziran'da alır mıyız?" dedi. Yıldırım, "Sözleşme uzatmazlarsa alırız" yanıtını verip, ekledi: "Ama Galatasaray bırakmaz..."

İmza atmazsa Sneijder'i alırız!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugünlerde keyfine diyecek yok... Yapılan yıldız transferlerine taraftarın verdiği tepki, kombine satışı, sponsorluk anlaşmaları Başkan'ın neşesini yerine getirdi. Bu durum başkanın sohbetlerine de yansıyor. Son örnek de yakın bir dostuyla yaptığı Wesley Sneijder muhabbeti oldu. Aynı zamanda F.Bahçe taraftarı olan dostu, Başkan'a "Sneijder sezon sonunda serbest kalacak. Galatasaray da henüz sözleşme uzatmadı. Haziran ayında Sneijder'i alır mıyız?" diye sordu. Başkanın yanıtı tartışma çıkaracak türdendi:

FAYDALI HERKESE KAPIMIZ AÇIK
"Sözleşme uzatmazlarsa alırız, neden almayalım?" Başkan bu iddialı cevabın ardından, "Ama bildiğim kadarıyla Sneijder orada mutlu. Galatasaray sözleşme uzatır, Sneijder orada kalır" demeyi de ihmal etmedi. Başkan transfer konusunda isme takılmanın yanlış olduğunu da belirtip "Kendi isimlerimizi kendimiz bulmak doğru olanı. Ibrahimovic, Robben örneğini kulübün geldiği noktayı anlatmak açısından verdim. F.Bahçe'ye faydalı olacak herkesi alabiliriz" diye konuştu.

'FENER AĞLAMA!'
G.Saray'ın 4. yıldızı taktığı şampiyonluk kutlamalarına Sneijder "Fener ağlama" tezahüratı ile damga vurmuştu. Platformda kupa ile şov yapılırken, Hollandalı mikrofonu eline alıp tribünleri coşturmuştu.

BİZE ULAŞIN