Van Persie tecrübe katacak!

Galatasaray'ı büyük hedefleri olduğu için tercih ettiğini belirten Belçikalı stoper, "Galatasaray-Fenerbahçe maçları dünyanın sayılı derbilerinden. Persie'ye karşı oynamak bana tecrübe katacak" dedi

Van Persie tecrübe katacak!
Jason Denayer, Fenerbahçe'nin Hollandalı golcüsüne karşı oynayacak olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi

Galatasaray'ın yeni transferi Jason Denayer ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı. Sözlerine Marsilya yerine neden sarı-kırmızılı takımı tercih ettiğini açıklayarak başlayan Denayer, "G.Saray çok büyük hedefleri ve gelenekleri olan bir kulüp. Aynı zamanda Şampiyonlar Ligi'nde oynuyor. Her zaman kupalara talip olması ve Şampiyonlar Ligi'nde oynaması tercihimde etkili oldu. Babam da beni destekledi ve G.Saray'a gitmemi istedi."

GRUPTAN ÇIKMAK İÇİN ŞANSIMIZ YÜKSEK

G.Saray-F.Bahçe derbisi hakkında görüşleri sorulan Denayer, "Bu rekabeti bilmemek gibi bir durum söz konusu olamaz. Dünyanın en büyük derbilerinden bir tanesi... Robin Van Persie gibi çok tecrübeli ve çok yetenekli bir isme sahipler. Van Persie'ye karşı oynamak bana tecrübe katacak" cevabını verdi. Belçikalı stoper ilk 11 şansı hakkında ise "Rekabetin olması oyuncuların gelişmesini sağlar. Rekabetten korkmuyorum" dedi. Denayer son olarak Şampiyonlar Ligi'ndeki gruba değindi ve şunları söyledi: "Atletico Madrid de Benfica da tehlikeli takımlar. Ama ben üst tur için ciddi bir şansımızın olduğunu düşünüyorum."

Rekabetten korkmadığını belirten Denayer, "Şu an tek düşündüğüm Galatasaray'a başarılı olmak ve iyi bir sezon geçirmek. Eğer kötü olursam hocam benimle sözleşme uzatmak istemez. Bu yüzden rekabetten korkmuyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN