Sneijder'den takım arkadaşlarına barbekü partisi

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder, takım arkadaşlarına ve teknik heyete barbekü partisi verdi.

Sneijder'den takım arkadaşlarına barbekü partisi
Galatasaray'da Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder takım arkadaşlarına moral yemeği verdi.

Sneijder takım kaptanı Selçuk İnan ile görüşerek arkadaşlarına yemek vermek istediğini söyledi. Kaptan Selçuk, Sneijder'in bu teklifini memnuniyetle takım arkadaşlarına iletti. Mersinidmanyurdu maçı öncesinde Metin Oktay Tesisleri'nde teknik heyet ve tüm futbolcuların katıldığı barbekü partisi düzenlendi. Sarı kırmızılı futbolcular keyif içinde yemek yerken Mersinidmanyurdu maçı için de motive oldu.

Sneijder takım arkadaşlarına yemek vererek sözleşmesi yenilenmediği için küskün söylentilerine de son verirken, yönetimin Sneijder'in sözleşmesini uzatmak için son hazırlıklarını yaptığı bildirildi.

METİN OKTAY, ARENA'DA ANILACAK

Galatasaray'da Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde efsane golcüsü Metin Oktay'ı anmak için etkinlikler düzenlendi. Skordbortda Metin Oktay ile ilgili görsel şov yapılırken maç öncesi tüm futbolcular ve taraftarlar ellerine kalplerine götürerek Sarı - Kırmızılı kulübün efsane golcüsünü anacak.
BİZE ULAŞIN