Teröre karşı tek yürek

F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş'ın başlattığı projede Trabzonspor'un çağrısı üzerine bütün takımlar maçlara "Teröre karşı birlikteyiz" tişörtüyle çıkacak

Teröre karşı tek yürek
İstanbul'un 3 büyük kulübünün bu hafta maçlara teröre tepki gösteren aynı tişörtlerle çıkacağını duyurmasının ardından Trabzonspor da bir açıklama yaparak tüm Süper Lig ekiplerini, maçlara üstünde 18 kulübün logoları bulunan ve "Teröre karşı hep birlikteyiz" mesajı içeren ay-yıldızlı tişörtle çıkmaya davet etti. Bu çağrı üzerine Kulüpler Birliği Birliği, bu haftaki maçlarda 3 büyüklerin giyeceği 'Teröre karşı hep birlikteyiz' sloganlı tişörtleri tüm takımların giymesi için harekete geçti. Vakıf Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Bütün takımlarımızın aynı sloganı taşıyan ısınma tişörtlerle çıkmaları için 18 kulübün başkanıyla görüştüm" dedi. TFF de, Süper Lig ile PTT 1. Lig'deki tüm takımların, müsabakalara "#TeröreKarşıBirlikteyiz" pankartıyla çıkacağını bildirdi.

TRABZON GENİŞLETTİ
Trabzonspor'un resmi sitesinden yaptığı çağrı üzerine Kulüpler Birliği Vakfı da harekete geçti. Süper Lig'deki 18 takım da bu haftaki maçlara aynı tişörtle çıkacak ve teröre karşı hep birlikte hareket gedecek. Bu arada G.Saray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın taraftar grupları da teröre karşı birlik mesajları verdi.
BİZE ULAŞIN