Fernandes'i satamadılar

Aybaba: "13 milyon Euro teklif edildi. 'Satın' dedim ama Fikret Orman çekindi." Beşiktaş: "O teklif Bilic döneminde geldi."

Fernandes'i satamadılar
Beşiktaş'ın 'Feda' sezonunda siyahbeyazlı takımın teknik direktörlüğünü yapan Samet Aybaba, dün yaptığı, "Manuel Fernandes'e 12-13 milyon Euro civarında teklif geldi. Ben gitmesine onay verdim ancak başkan Fikret Orman taraftar tepkisinden çekinerek cesaret edemedi" açıklaması ile ilgi odağı oldu. Aybaba'nın NTV Spor'a yaptığı açıklama sonrası Beşiktaş'ın yanıtı gecikmedi. Siyah-beyazlı kulübün resmi sitesinden, "Samet Aybaba'nın görevde olduğu dönemde Fernandes'e resmi olarak ciddiye alınabilecek, kurumsal bir teklif gelmemiştir. Slaven Bilic'in teknik direktör olduğu dönemde Fernandes için yapılan resmi transfer teklifi ise hem Beşiktaş'ın çıkarları düşünülerek hem de oyuncunun takımda kalmak istemesi sebebiyle gerçekleşmemiştir" ifadelerine yer verildi.

SİNAN VARDAR KAZA GEÇİRDİ
Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden ve Fotomaç yazarı Sinan Vardar'a, çarşamba günü Bodrum Yalıkavak'ta kadın sürücünün kullandığı motosiklet çarptı. Hafif yaralanan ve tedbir amacıyla bir gece hastanede müşahade altında tutulan Vardar, perşembe günü taburcu edildi. SABAH Spor servisi olarak, evinde istiharat eden Sinan Vardar'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede aramıza dönmesini temenni ediyoruz.
BİZE ULAŞIN