İsyan&Haykırış

Hamzaoğlu, "Hakemleri hiç konuşmak istemiyorum ancak biz sustukça ensemize vurmaya çalışıyorlar" diyerek verilen kararlara tepki gösterdi

İsyan&Haykırış
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından hakemlere yönelik çok sert eleştirilerde bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, "Hakemleri hiç konuşmak istemiyorum ama biz susunca ensemize vurmaya kalkıyorlar. Geçen hafta Carole'a çok kolay iki sarı kart çıktı. Bu kartlar nedense başka takımlara çıkmıyor. Bu maçta da 5 dakika uzatma verdiler, zaten kaleci toplamda 3.5 dakika yattı. Faul erken çalınmış olsa Selçuk o kırmızı kartı görmeyecek. Her şeye rağmen beraberliği hakemlere bağlamıyorum, bizim hatamız. Bundan sonra hakemler hakkında konuşmayacağımı da herkesin bilmesini istiyorum" diye konuştu. Hamza Hamzaoğlu, talebelerinin kazanma arzusunun iyi olduğunu, son ana kadar galibiyeti istemelerine rağmen, başaramadıklarını da sözlerine ekledi.

ÖZBEK PROTESTODAN MI ÇEKİNDİ?
Geçtiğimiz hafta içinde sağlık sorunlarından dolayı tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mersin İdmanyurdu maçını izlemeye gelmedi. Grosskreutz'da yaşanan sorundan dolayı taraftarların sosyal medyada ağır bir şekilde eleştirdiği Özbek'in, TT Arena'da protesto edilme olasılığı nedeniyle karşılaşmayı evinde izlemeyi tercih ettiği ileri sürüldü.
BİZE ULAŞIN