Teröre lanet

"Türküyle, Kürdüyle teröre karşı omuz omuza..." Sarı-kırmızılı taraftarlar, pankartlarıyla son günlerde artan terör olaylarına büyük tepki koydu

Teröre lanet
Türk Telekom Arena tribünleri, Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde açtığı pankartlarla terör olaylarına karşı duyarsız kalmadı. Kardeşlik mesajı veren sarı-kırmızılı taraftarlar, "Türküyle Kürdüyle, teröre karşı omuz omuza" yazan pankartın yanı sıra tezahüratlarıyla da olayların karşısında olduklarını belirtti. Galatasaraylı oyuncular da Beşiktaş ile Fenerbahçe'nin de logolarının yer aldığı "Teröre karşı birlikteyiz" tişörtleriyle sahaya çıkarak hem taraftarlara hem de kamuoyuna mesaj verdi.

20 BİN KİŞİ GELDİ
Metronun açılışıyla Galatasaray taraftarlarının daha yoğun bir ilgi göstermesi beklenen Mersin İdmanyurdu maçına 20 bin 290 kişi geldi. Sayının düşük kalmasında yoğun yağmurun etkili olduğu düşünülüyor.

BAK SEN ŞU KONUŞAN
İnter formasıyla bugün Milano derbisine çıkacak olan Felipe Melo, İtalyan basınına transfer sürecini anlatırken, kendisini çok seven G.Saraylı taraftarları yaralayıcı ifadeler kullandı. 32 yaşındaki oyuncu, "Sonunda İnter'e geleceğimi biliyordum. Ben dinine bağlı bir insanım ve kadere inanırım. İnter'i çok istedim, Tanrı da bana yardım etti. Mancini ile Galatasaray döneminde konuşuyorduk. Bana buradan ayrılırsa beni de götüreceğini söylemişti" şeklinde konuştu.

'GALATASARAY MELO'YU ARADI'
Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, 1-1 biten maçın ardından Galatasaray'la ilgili çarpıcı yorumlar yaptı. Kahramanlı, sarı-kırmızılı takımın, transferin son gününde İnter'e sattığı Melo'yu aradığını söyledi. "Felipe Melo olsaydı sonuç farklı olabilirdi" diyen Kahramanlı, "Kalecimize 'zaman geçirdi' diye tepki gösterilmesini anlamıyorum. Bunlar futbolda olağan şeyler" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN