İstifa sesleri!

12. adam önce başkan Dursun Özbek ve yönetimine istifa çağrısı yaptı. Ardından da teknik direktör Hamzaoğlu'nun istifasını istedi

İstifa sesleri!
Kötü sonuçla büyük hüsran yaşayan G.Saray taraftarı 90. dakikada patladı

Galatasaray taraftarlarının, yönetime verdiği kredi dün tükendi. Şampiyonlar Ligi'nde sezonun ilk maçına sahasında çıkan sarı-kırmızılı takımın maçın başında geriye düşmesi ve son dakikalara kadar skoru değiştirecek oyunu ortaya koyamaması tribünleri isyan ettirdi. Arena'yı dolduran 35 bin taraftar 87. dakikaya kadar sabrettikten sonra, "Yönetim istifa" diye bağırmaya başladı. Bir anda tüm tribünlerin eşlik ettiği tezahürat daha sonra başkan ve hocayı hedef aldı. Galatasaraylı taraftarlar, "Dursun Özbek istifa" tezahüratların ardından takımın soyunma odasına gidişi sonrası da "Hamzaoğlu istifa" diye bağırmayı sürdürdü.

Emre'ye protesto
Galatasaray'da 11'de sahaya çıkan Emre Çolak 32 dakika oyunda kalabildi. Sürekli pas hatası yapan ve Arena'da tribünleri dolduran taraftarların protestosuyla karşılaşan Emre'nin kötü futboluna hocası Hamza Hamzaoğlu da dayanamadı ve devre bitmeden yerine Umut'u oyuna aldı. Kendisini yuhalayan taraftarları kulübeye giderken alkışlayarak protesto eden Emre'yi yardımcı hocalar sakinleştirdi. Ağlamaya başlayan oyuncusunun yanına giden Hamza Hamzaoğlu yanaklarını okşayıp teselli etti.

Kulübede gözyaşlarını tutamadı
32. dakikada kötü futbolu nedeniyle Hamzaoğlu tarafından oyundan alınan Emre Çolak tribünlerin protestosu nedeniyle kulübede gözyaşlarına hakim olamadı.

BİZE ULAŞIN