Skenderbeu - Beşiktaş maçı ne zaman hangi kanalda?

Skenderbeu - Beşiktaş maçı hangi gün? Skenderbeu - Beşiktaş maçı ne zaman? Skenderbeu - Beşiktaş maçı saat kaçta? Skenderbeu - Beşiktaş maçı hangi kanalda? Tüm bu detayları haberimizden öğrenebilirsiniz

Skenderbeu - Beşiktaş maçı ne zaman hangi kanalda?
Avrupa'daki temsilcilerimizden Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda ilk maçına çıkıyor. Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde Arnavutluk ekibi Skenderbeu ile karşı karşıya gelecek. Arnavutluk deplasmanına gidecek olan Beşiktaş, buradan 3 puanla dönmeyi ve grup maçlarına iyi başlamayı hedefliyor.

Beşiktaş'ın, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Skenderbeu takımı ile 17 Eylül Perşembe günü deplasmanda oynayacağı ilk hafta maçını, Macar hakem Bognar yönetecek. Skenderbeu - Beşiktaş maçı, Arnavutluk'un Elbasan kentinde yer alan Elbasan Arena'da TSİ 22.05′te başlayacak. Beşiktaş'ın Avrupa Ligi H Grubunda karşılaşacağı Skenderbeu maçı Tivibuspor 2'den canlı izlenebilecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde Arnavutluk ekibi Skenderbeu ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş dün sabah yenileme idmanı yaptı. Beşiktaş, Skenderbeu maçının hazırlıklarına bugün akşam yapacağı idman ile devam edecek.
BİZE ULAŞIN