Merdivene iyi basalım

Avrupa'ya iyi başlamak istediklerini vurgulayan Güneş, "Zirveye çıkmak çok önemlidir ama oraya gitmek için merdivenin basamağına iyi basmamız gerekiyor" dedi

Merdivene iyi basalım
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında, "UEFA Avrupa Ligi grup maçlarına iyi başlayıp, iyi bitirmek istiyoruz. Zirveye çıkmak çok önemlidir ama oraya gitmek için merdivenin basamağına iyi basmak gerekiyor" dedi. Güneş sözlerini şöyle sürdürdü: "Oynayacağımız futboldan hem bizim taraftarlarımızın hem de Arnavut taraftarların keyif almasını bekliyorum. Her gün birileri ilk 11'de oynayabilir. Çünkü kadroya alınan tüm futbolcuların oynama hakkı ve yeteneği var. Hepsinin hazır olması gerekiyor. Şu anda yarın (bugün) kimin oynayacağını kesin olarak söyleyemem. Rakibimizin ciddi, maçın önemli olduğunu biliyoruz. Oynayacak futbolcular, en iyi oyuncular olacaktır. Rakip takım haddini bilerek, disiplinli bir şekilde, ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar."

BİLİC'E GÖNDERME
Şenol Güneş, "Bilic geçen yıl 'önceliğimiz lig' dedi. Sizin böyle bir önceliğiniz var mı?" sorusu üzerine "Tüm oyuncular ve takımlar, Avrupa'da yarışmak ister. Şampiyonlar Ligi ilk hedeftir, olmazsa UEFA Avrupa Ligi'dir. Benim için her karşılaşma, kazanılması gereken bir maçtır" yanıtını verdi.

BİZE ULAŞIN