'Ayvayı yeriz'

"Bu mücadelede her maçtan daha fazla konsantrasyon istiyorum... Burak ve Sneijder gibi oyuncular serbest bırakılmaz, pres altında tutmalıyız. Yoksa onları bırakırsan ayvayı yersin."

'Ayvayı yeriz'
Trabzonspor Teknik Direktörü Şota ve Sportif Direktör Süleyman Hurma, basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya gelerek sohbet etti. G.Saray maçıyla ilgili konuşan Şota şu ifadeleri kullandı: "Biz her maçta üç puan istiyoruz. Karşımızda lige iyi başlamayan bir Galatasaray var. Onun için bu maçta, her maçtan daha fazla konsantrasyon isterim. Tabii bu maçın sonucu Galatasaray açısından puan olarak, bizim açımızdan da gidişatın devamı açısından önemli olacak."

ŞAMPİYONLUK HAVASI VAR

Şampiyonluk havası camiada her zaman var. Bazen uyuyorlar, bazen erken kalkıyorlar, şu an ne durumdayız henüz çözemedim.
Burak, Sneijder gibi oyuncular serbest bırakılmaz, pres altında tutmalıyız. Yoksa onları serbest bırakırsan ayvayı yersin.
Yedek oyuncular gol olduğunda benden önce sahaya fırlıyorlarsa o takımın başarısı kesindir.

BEYAZ PERDEDEN TEKLİF GELDİ
Son dönemlerde bir firmanın reklam yüzü olarak televizyonlarda sıkça gözüken Trabzonspor Teknik Direktörü Şota'nın film teklifi de aldığı ortaya çıktı. Ancak Gürcü teknik adamın yoğun iş programı nedeniyle bu teklifleri reddettiği belirtildi. Bu arada Şota'nın ülkesi Gürcistan'dan da geçmişte spor bakanlığı teklifi aldığı ancak bu tercihi de kabul etmediği öğrenildi.

BİZE ULAŞIN