Sağlam'dan ilginç Stoch yorumu

Ertuğrul Sağlam, Fenerbahçe maçında Stoch'un anlaşma gereği oynayamayacak olmasıyla ilgili olarak çarpıcı sözler sarf etti.

Sağlam'dan ilginç Stoch yorumu
Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Fenerbahçe karşılaşmasına değinirken, "Oyuncular için güzel bir fırsat. Alacağımız galibiyetin bize katacağı değerin farkındayız" dedi.

Ertuğrul Sağlam, pazar günü deplasmanda karşılaşacakları Fenerbahçe maçı için Özlüce Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Çok önemli bir takımla karşılaşacaklarına dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, şu değerlendirmede bulundu:

"Gerçekten kadrosunu önemli futbolcularla takviye etmiş, lige de iyi başlamış şampiyonluk adaylarından Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacağız. Bu gibi karşılaşmalarda oynamak bir takım için zaman zaman kolay olabiliyor ama rakibin gücü ve atmosferi göz önüne aldığımızda zorlu bir ekip ve zorlu bir atmosfer bizi bekliyor. Bu gibi karşılaşmalarda için oyuncularını çok fazla motive etmeye olayın ciddiyetini anlatmaya çok fazla gerek kalmıyor. Oyuncular için de güzel bir fırsat."
BİZE ULAŞIN