Ağır salvolar!

Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, "Ey Çakır, eli yana açarak topu kesmek penaltı değilse nedir?" derken Şota da, "Çok zeki, oyunu nereye taşıdığını biliyor, kimi isterse o kazanıyor" eleştirisini yaptı

Ağır salvolar!
Trabzonspor cephesinde hakeme büyük öfke vardı. Başkan yardımcısı Yakup Aslan sinirini sosyal medyada, "Büyük ünvanlı Cüneyt Çakır'ın düşük kaliteli yönetimi Trabzonspor'un hakkını gasp etti! Ey Çakır, kol ve eli yana açarak topu kesmek penaltı değilse nedir? Bundan sonra hangi hentbole penaltı çalacaksın" ifadeleriyle tepkisini gösterdi. Yönetici Abdi Serdar Üstünsalih de Denayer'in pozisyonu için, "Cüneyt Çakır'ın kişiliğini seviyorum ama performansını beğenmedim. Kararlarında tutarlılık yok. Golün öncesindeki harekette faul yoktu. Dolayısıyla bir takımın kaderiyle de oynamış oldu" dedi.

KENDİSİ İYİ BİLİYOR!..
Teknik direktör Şota Arveladze de bombardımana devam etti: "Ne diyeyim dünyanın en iyi hocalarından biri. Bir tarafa çok kolay sarı kart veriyor, bu tarafa vermiyor. Çok zeki. Oyunu nereye taşıdığını da biliyor hakem. Sanki içimden öyle geliyor ki, istediği kazanıyor gibi yani... Öyle bir maç yaratabilir yani. Pozisyon penaltı ama kendisi biliyor ne zaman verecek ne zaman vermeyecek.."

ERKAN ZENGİN BUNU ATAMADI
Trabzonspor'da Erkan Zengin maçta inanılmaz bir gol kaçırdı. 54. dakikada topla birlikte ceza yayına hareketlenen N'Doye ara pasını ceza sahasına hareketlenen Marin'e gönderdi. Alman futbolcu arka direkte bomboş durumdaki Erkan'a 'al da at' dercesine harika bir pas verdiı. Ancak Erkan, zor olanı yaptı ve topu üst direğe nişanladı.

BİZE ULAŞIN