G.Saray'ın hocası yok!

Hamzaoğlu açtı ağzını yumdu gözünü: "Şansa kazandık!. Herkes gitmemden mutlu olacak ama gitmiyorum!. Sonuna kadar savaşacağım... Zaten Galatasaray hocasız 3 kupa kazandı!

G.Saray'ın hocası yok!
G.Saray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından çok sert mesajlar verdi. Galibiyete rağmen üzgün olduğu gözlenen Hamzaoğlu şunları söyledi: "Zor bir maç oldu. Şansa kazandık. Oyuncularım oynamaları gerektiği gibi oynadı. Onları tebrik ediyorum. Bir sürü top direkten döndü. Allah yardım etti bize... Bundan önceki maçları da benim yüzümden kaybettik! Hiçbir yere gitmiyorum. Herkes gitmemden mutlu olacak ama ben bir yere gitmiyorum. Mücadeleden de korkmuyorum. Sonuna kadar savaşırım. Ben hala kötü hocayım ve takımım hocasız, geçen sene 3 kupa aldı.. Bugün de Trabzon'da maçı kazandı. Üzülüyorum ama konuşanlara üzülüyorum.. Çünkü bunun sonunda pişmanlık da var. Biz yolumuza devam ediyoruz..."

SEMİH KAYA: KÖTÜ OYNUYORUZ
Şanslı olduklarını söyleyen Semih Kaya şöyle konuştu: "Maçın genelinde Trabzon'un daha iyi oynadığı ortada. Şans yanımızdaydı. Kazandık, mutluyuz. Ama bu gerçeği değiştirmiyor. Kötü oynuyoruz. En kısa zamanda toparlanacağız."

BİZE ULAŞIN