Şenol Güneş Cavcav'a patladı

Gençlerbirliği'ne 2 puan kaybeden Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş İlhan Cavcav'a "Uzağı görebiliyor muymuş? Tebrik ederim!" diyerek tepki gösterdi.

Şenol Güneş Cavcav'a patladı
Beşiktaş Teknik Direktörü olarak 5. haftayı geride bırakan Şenol Güneş, Gençlerbirliği'ne kaybedilen 2 puan sonrası üzgündü. Yayıncı kuruluşa açıklamalar yapan Güneş, Gençlerbirliği'nin oyun tarzını eleştirdi. Şenol Güneş şöyle konuştu:

"Gençlerbirliği'nin ne yapacağını biliyorduk. Bizim oyunumuzu bozmaya çalışacaklardı. Onu da başardılar. Fakat oyun tempomuz düşüktü. Şutumuz dahi yoktu. Dolayısıyla dikkatsizce bir gol de yiyince duran toptan, rakimizin isteği gerçekleşti. İkinci yarıda kazanmak için de gol pozisyonlarımız vardı. Ancak başaramadık. Kaybedilen 2 puan var üzgünüz. Bizim kendi oyunumuzun altında oynadık. Rakip de kendi oyununun üstünde oynadı. Futbolda bazen düşündüklerinizi yapamıyorsunuz."

FENERBAHÇE'YE MESAJ

Şenol Güneş önümüzdeki hafta Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maçın hatırlatılmasının ardından ise şunları söyledi:

"Kaybedilen 2 puan var. Fenerbahçe maçında 3 puan almak istiyoruz. Biz her maça futbol adına güzel şeyler sunmak için çıkıyoruz. Ama bugün rakibin oyunu bozması, gerginlik olması bizi olumsuz etkiledi. Derbide de kendi gücümüzü kullanıp, rakibimizi yenmek istiyoruz. Ama bu sahada belli olacak. Fenerbahçe maçı kendi sahamızda, kazanmak için oynayacağız."

"CAVCAV UZAĞI GÖREBİLİYOR MUYMUŞ? TEBRİK EDERİM!"

İlhan Cavcav'ın açıklamaları hatırlatılınca Güneş ilginç ifadeler kullandı: "Ben o penaltı pozisyonunu görmedim. Bir şey diyemem. İlhan Başkan hakemi de görmüş mü sahada! Uzağı görebilmiş demek ki, tebrik ederim!"

Güneş şöyle devam etti: "Futbolda tempo yaparsan, pozisyon bulursan keyif verirsin. Gerisi hikaye. Ama bizde hikaye anlatan çok. Bizim Türk futbolunda hikayeler çok seviliyor"

Kartal'ın teknik patronu, Gençlerbirliği'nin altyapıdan gelen oyuncularla maça başlaması, Beşiktaş'ın ise altyapıdan oyuncu çıkaramaması ile ilgili bir yorum üzerine, "Türk futbolunu ben yönetmiyorum. Altyapıdan oyuncu da çıkar. Bunlar transfer, yapılabilir. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor göz önünde tabii. Yetenekli oyuncu oynar, altyapı oyuncusu oynamaz. Kağıt üzerindeki kadroya bakmamak lazım."

BİZE ULAŞIN