Forvette ibre Umut'tan yana

Burak'ın yokluğunda Hamzaoğlu'nun merakla edilen forvet tercihi Umut olacak. Sinan Gümüş'ün ise ikinci yarı şans bulması bekleniyor

Forvette ibre Umut'tan yana
Gaziantepspor maçının 11'ini büyük ölçüde belirleyen G.Saray'ın teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, Trabzon'da kazanan takımda sakatlanan Burak dışında değişikliğe gitmeyecek. Cezalı Selçuk'un yokluğunda Rodriguez ve Bilal ön liberoda olacak. Hücum hattında ortada Sneijder, sağda Yasin ve solda Podolski şans bulacak. Forvet için iki aday var: Umut ve Sinan Gümüş. Hamzaoğlu'nun idmanlarda Umut'u 11'de denediği ve Sinan'ı yine 2. yarı oyuna alacağı öğrenildi. Bu sezon henüz golle tanışamayan Umut için Gaziantep maçı 'son şans' olarak görülüyor.

SELÇUK: ATLETİCO PLANIMIZ HATALIYDI

UEFA'nın resmi sitesine konuşan Selçuk İnan, Atletico Madrid maçıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Selçuk şunları söyledi: "Maça çok iyi konsantre olmuştuk. İlk yarı A.Madrid'i nasıl durdurabileceğimizi düşündük. Bence bu hataydı. Çünkü biz iyi bir takımız. Diğer seçenekleri düşünseydik sonuç daha farklı olurdu. Astana'yı kesinlikle yenmeliyiz."

BAŞKAN ÖZBEK'E SÖZ VERDİLER...

Trabzon'da 1-0 kazandıkları maç sonrası G.Saraylı futbolcular haksız eleştirilere maruz kaldıklarını düşündüğü Hamza Hamzaoğlu'na koşup sarılmışlardı. Başkan Dursun Özbek'in bayramlaşmada hediye olarak üç puan istediği futbolcular Arena'da bu sezon ilk kez kazanıp bu kez tribünlerin protestosuna maruz kalan başkana moral vermek için sözleşti.

BİZE ULAŞIN