Osmanlıspor - Trabzonspor canlı anlatım

Spor Toto Süper Lig 6. hafta maçında Trabzonspor, Osmanlıspor deplasmanına konuk oluyor. Zorlu karşılaşmanın canlı anlatımı sitemizden takip edebilirsiniz.

Osmanlıspor - Trabzonspor canlı anlatım
İki takımın Süper Lig'deki ilk iki karşılaşması berabere sonuçlanmıştı, ancan ondan sonra oynanan hiçbir maç berabere bitmedi. Deplasmandaki son iki maçını kazanan Trabzonspor'un bundan daha uzun son serisi, 2011 Şubat-Nisan arasında yakaladığı beş maçlık seriydi. Akçay ile Şota Arveladze'nin Süper Lig'deki iki karşılaşmasından her iki teknik adam birer galibiyetle ayrıldı.

OSMANLISPOR - TRABZONSPOR

STAT: Osmanlı

HAKEM: Deniz Ateş

SAAT: 16:00


YAYIN: Lig TV

OSMANLISPOR: Ahmet Şahin, Hakan, Soro, Uğur, Muhammed, Musa, M.Güven, Torje, Ndiaye, Erdal, Webo

YEDEKLER: Artur, Numan, Tiago, Serdar, Tisdell, Galip, Rusescu

TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Akçay

TRABZONSPOR: Onur, Cavanda, Mustafa, Douglas, Alper, Mbia, Marin, Mehmet, Yusuf, Erkan, Cardozo

YEDEKLER: Esteban, Aykut, Medjani, Özer, N'Doye, Salih, Aytaç

TEKNİK DİREKTÖR: Şota Arveladze

CONSTANT VE OKAY SAKAT
Sabah saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen son çalışmanın ardından saat 14.20'de THY'ye ait özel uçakla Ankara'ya hareket eden kafilede sakatlıkları nedeniyle Okay Yokuşlu, Kevin Constant, Sefa Yılmaz ve Deniz Yılmaz yer almadı. Uzun süreli sakatlıkları bulunan Bosingwa ve Bourceanu'nun da bulunmadığı kafileyle 21 oyuncu Ankara'ya götürüldü.

MUSTAFA SEVİNCİ
Galatasaray maçında bileğinden sorun yaşadığı için haftanın büyük bölümünde salonda çalışan Mustafa Yumlu'nun dün ve bu sabah takımla antrenman yapması teknik kadroyu sevindirdi. Mustafa Yumnu'nun tedaviye olumlu cevap verdiği ve yarınki maçta oynayabilecek durumda olduğu belirtildi.

BİZE ULAŞIN