Onlar ağlasın

Maç sonu F.Bahçelilerin hakem Özkahya'ya yüklenmesine tepki gösteren Beşiktaşlı futbolcu, "Gollerinde top auttan gelmişti. Biz kazanacağımızı zaten biliyorduk" dedi

Onlar ağlasın
Olcay'dan olay sözler: Yıllarca biz ağladık, biraz da onlar ağlasın

Fenerbahçe karşısında maça iyi başladıklarını söyleyen Beşiktaşlı Olcay Şahan, "Müthiş bir taraftar desteği vardı. Oyuna iyi başladık 2 gol bulduk. 3-0 yapıp işi bitirmeliydik. Ama Beşiktaş camiası alışıktır böyle heyecanlara, maçın sonundaki galibiyete" dedi. Derbiyi kazanacaklarını bildiklerini söyleyen Olcay, "Son 3 yılda takımın genç olmasından dolayı kaybediyorduk ve bu yıl tecrübeli isimlerden kurulu bir takımız. Çok klas bir hocamız var, onun da fonksiyonu çok büyük. Bugün tecrübesizliği bıraktık ve adamlar gibi oynadık. F.Bahçe'nin golünde top auttan gelmişti. Yıllarca biz ağladık, biraz da onlar ağlasın, biz kazanacağımızı biliyorduk" diye konuştu.

Murat Özbostan

1
Soru 1 Cevap:

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın hataları neydi? Bundan sonra Portekizli teknik adam tartışılmaya devam eder mi?

F.Bahçe'de genel beklenti Hasan Ali ile Van Persie'nin oynamasıydı. Pereira geçen hafta kapris yapan Hollandalı'yı yine kulübede oturtarak kendi karizmasını kolladı ama büyük bir de yükün altına girdi. Fernandao da kaçırdığı gollerle hocasının omuzlarına bin ton ağırlık yükledi. Markovic'in sakatlığı talihsizlik gibi görünebilir ama ikinci golde Van Persie'ye "alda at" diyen Volkan Şen, Nani'nin ortalıkta görünmediği maçta, hücumda Fenerbahçe'yi sırtladı. Pereira dün gece Beşiktaş karşısında Rus ruleti oynadı ve kaybetti. Şenol Güneş'in tercihleri de tartışılabilir ama Beşiktaş'ın "derbi kazanamıyor" kart vizitini de çöpe atan kendisi oldu. Oyun kalitesini sorarsanız. Bence hiç sormayın!..

Beşiktaş karşısında istenileni veremeyen Ozan, oyunda kaldığı 76 dakikada sadece 21 pas yaparken, kaleye isabetli şut atamadı.

BİZE ULAŞIN