Tebrikler golcü

Burak'ın yokluğunda G.Saray forvetinin tartışılan ismi Umut'a Münih'te tedavi gören partnerinden destek geldi. Gaziantep maçında 3 puanı getiren golünü tebrik için arayan Burak'a takım arkadaşı Astana karşılamasında da gol sözü verdi!

Tebrikler golcü
Sakat Burak Yılmaz'dan takım arkadaşı Umut Bulut'a motivasyon telefonu

Trabzonspor deplasmanında sakatlanan ve Münih'te özel bir klinikte tedavi olan Burak, Gaziantep maçını televizyondan takip etti. Burak, yerine oynayan Umut Bulut'un gol atmasına en çok sevinen isimdi. Kral, maç biter bitmez telefonuna sarıldı ve Umut'u aradı. Trabzon ve G.Saray'da 5 yıldır takım arkadaşı olan Umut'a 'Golcü' diye hitap eden Burak'ın "Tebrikler golcü! Geçen sezon olduğu gibi yokluğumu aratmayacağına emindim. Golünü attın ve rahatladın. Artık her şey daha güzel olacak" dediği öğrenildi. Burak'a desteği için teşekkür eden Umut da Astana deplasmanında takım arkadaşına gol sözü verdi. Burak Yılmaz'ın önümüzdeki haftayı da tedavi için Münih'te geçireceği öğrenildi.

Astana yolcusu

Galatasaray 2-1'lik Gaziantep galibiyetini unuttu ve Astana maçına konsantre oldu. Kazak ekibini yardımcıları ile birlikte dün Florya'da detaylıca analiz eden Hamza Hamzaoğlu, suni çimle kaplı Astana Arena'ya özel önlemler alacak. Dünü tek antrenmanla geçiren Galatasaray Çarşamba günkü Astana maçı için bugün Kazakistan'ın yolunu tutacak ve çift idmanla suni çime alışmaya çalışacak.

Selçuk İnan dönüyor!

Trabzon ve Gaziantep maçlarında cezası nedeniyle oynamayan Selçuk İnan formasına Astana'da kavuşacak. Selçuk'un ilk 11'e dönmesiyle orta sahadan kimin kesik yiyeceği merak konusu. Jose Rodriguez-Bilal Kısa ikilisinin performansından memnun olan Hamza Hamzaoğlu'nun orta sahayı dirençli tutma adına Selçuk'la üçlüye dönmesi ve Yasin'i kulübeye çekmesi bekleniyor.BUGÜN NELER OLDU