Fazla kilosu olan yanacak

Oyuncularına idman ve yemek programı gönderen Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal, göz korkuttu

Fazla kilosu olan yanacak
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, tatil yapan futbolculara dahi nefes aldırmıyor. Oyunculara günlük yapmaları gereken antrenman ve yemek programlarını mail ve WhatsApp aracılığı ile gönderen Yanal, uyarıda bulunmayı da ihmal etmedi. Tüm futbolculardan bu programlara harfiyen uymalarını isteyen Yanal, "Kamp başladığında kilo fazlası olanın benden çekeceği var" dedi. Özellikle sezon başı antrenmanlarda yüksek tempo yaptırmayı seven Yanal'ın ilk etap kampına daha fazla oyuncu çağıracağı ve ikinci etap kampı öncesi ise bazı isimleri eleyeceği öğrenildi. Bu arada Trabzonspor'un kamp programı da belli oldu. İlk etap kampı 4-17 Temmuz tarihleri arasında Slovakya'da, ikinci etap kampı ise Avusturya veya Macaristan'da yapılacak.

Sattığımız kadar alabiliriz
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, transfer çalışmaları hakkında açıklama yaptı. UEFA kısıtlamaları nedeniyle sattıkları oyunculara göre transfer yapabileceklerini belirten Aydın, "Elimizdeki futbolcuları gönderebildiğimiz sürece yeni oyuncu alabiliyoruz. Yani yapacağımız transferler, elimizden oyuncu çıkarmamıza bağlı. Taraftarımız bize güvensin. Birkaç bölge var ve buralara en doğru oyuncuları transfer edebilmek için çalışıyoruz" dedi.

Ersun Yanal, sert yüzünü göstermeye başladı!
Yanal, WhatsApp uygulaması ile ulaştığı öğrencilerine talimat yağdırdı. Yanal, oyuncularından tatilde çalışmalarını ihmal etmemelerini ve kampa hazır olarak gelmelerini istedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN