Gidene kal denmez!

Fenerbahçe yönetimi, Porto ile adı anılan Pereira için planını hazırladı

Gidene kal denmez!
Porto Teknik Direktörü Pereira'nun görevden alınmasının ardından gözler Vitor Pereira ve Fenerbahçe Yönetimi'ne çevrildi. Portekiz ekibinde, Pereira 1 numaralı aday olarak gösterilirken, Fenerbahçe, 47 yaşındaki çalıştırıcının atacağı adımı görmek istiyor. Şayet Portekizli hoca Porto'ya gitmek isterse kalması konusunda ısrarda bulunulmayacak. Tazminat istemesi halinde ise soğuk savaş sistemine geçiş yapılacak ve iş mümkün olduğunca ağırdan alınarak istifa etmesi beklenecek. Pereira ile yolların ayrılması halinde ise yerli bir teknik adamın göreve getirilmesinin düşünüldüğü gelen haberler arasında.

Stoperde son karar: Sadece Alves devam
Yeni sezon için sözleşmesi biten üç stoperin hepsiyle yenileme görüşmesi yapan F.Bahçe, son karar olarak Alves dışındakilerle bağlantıyı koparmayı seçti. Kadlec, Sparta Prag'ın yolunu tutarken, Ba'nın da Porto'ya geri verilmesi onaylandı. Alves ile 1 yıllık anlaşma sağlandı ancak yönetimin takım içindeki dengeler nedeniyle bu oyuncunun kontratını da beklemeye aldığı belirtildi.

Kongre Pazar günü
Fenerbahçe'nin Olağan Mali Genel Kurulu 5 Haziran Pazar günü saat 10.30'da Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek. Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, Olağan Mali Genel Kongre'nin çoğunluk aranmaksızın yapılacağı ve 10.30'da başlayacağı belirtildi.

Markovic de ayrıldı
sezonun sona ermesiyle birlikte yollarını ayırdığı futbolcularını açıklayan F.Bahçe, Liverpool'un bir sene daha kiralık olarak kalmasını istediği Lazar Markovic ile de yollarını ayırdığını bildirdi. Yapılan açıklamada, "Kulübümüz, planlama kapsamında sözleşmesi yenilenmeyen oyuncularımız Fabiano, Kadlec, Markovic ve Ba'ya, takımımıza vermiş olduğu emeklerden ötürü birer teşekkür mektubu iletti" denildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN