‘Göndermiyorum’

“Adam ligde ikinci olmuş, Türkiye Kupası’nda final oynamış. Avrupalı gözüyle bakınca başarılı. Kimi getirsem giden daha iyiydi diyecekler”

‘Göndermiyorum’
Fenerbahçe'de sonu merakla beklenen bir diğer kişi de Vitor Pereira… SABAH Portekizli hocanın görevine devam edeceğini ilk olarak 26 Mayıs'ta "Mecburen Pereira" başlığı ile vermiş ve hocanın kalmasında en büyük etkenin UEFA Finansal Fair Play kriterleri olduğuna vurgu yapmıştı. Son olarak da 29 Mayıs'ta "Ve Pereira kaldı" diyerek hocanın gönderilmeyeceğini duyurmuştu. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Milliyet'e verdiği röportajda Pereira ile yola devam edeceğini açıkladı: "Adam ligde ikinci olmuş, Türkiye Kupası'nda final oynamış. Avrupalı gözüyle bakınca başarılı. Kimi getirsem giden daha iyiydi diyecekler. Böyle yorumlar olmayacağına dair imza verin değiştireyim. Hocanın işine karışsam Ozan'ı muhakkak oynatırdım."

29 MAYIS'TA 'VE KALDI'

SABAH, Pereira ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederken, 26 Mayıs'ta 'Mecburen Pereira" olacağına vurgu yapmış, 29 Mayıs'ta da Portekizli'nin kalacağını duyurmuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN