İşte buzları eriten o söz

İşte buzları eriten o söz

Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, önce Başkan Yıldırım’ın soğuk baktığı menajer Ahmet Bulut’la bir araya geldi. Gökhan’a da “Sen bizim efsanemizsin” dedi.

  • Futbol
  • Cumartesi 04.06.2016 12:26

Fenerbahçe camiası Gökhan Gönül krizinin tatlıya bağlanmasının mutluluğunu yaşıyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın soğuk baktığı ve konuşmadığı Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut ile Asbaşkan İlhan Ekşioğlu'nun bir araya geldiği ardından telefonla görüştüğü Gökhan Gönül ile krizi büyümeden hallettiği öğrenildi. Gökhan Gönül, Fenerbahçe'nin kendisine vereceği yıllık 2 milyon Euro garanti ücrete razı olacak. İmza parası da toplam ücrete dahil olacak.

GÖKHAN DA RAHATLADI

İlhan Ekşioğlu'nun Gökhan Gönül ile yaptığı telefon görüşmesinde "Sen bizim efsanemizsin. Futbolu Fenerbahçe'de bırakmak yakışır sana. Biz seni mağdur etmeyiz. Ama ekonomik açıdan kritik bir dönemden geçerken senden fedakarlık istememiz anlaşılabilir bir şey. Artık bir şey düşünme. Sen bizimle olacaksın" dedi. Gökhan Gönül'ün bu görüşmenin ardından oldukça rahatladığı, EURO 2016 öncesi 3 yıllık imza atacağı günü iple çektiği belirtildi.

GÖKHAN GÖNÜL YÜZDE 90 KALIYOR

GÖKHAN GÖNÜL'ÜN MENAJERİ O YÖNETİCİ İLE GÖRÜŞTÜ!

GÖNÜL KONUSU KAPANMADI

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN