Aziz Yıldırım: "Gökhan'la anlaşmayacağız"

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Gökhan Gönül'ün durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım: Gökhan'la anlaşmayacağız

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, kulübün Olağan Mali Kurulu'nda açıklamalarda bulunurken Gökhan Gönül'le ilgili net açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım: Gökhan Gönül ile anlaşamadık!

Transferi uzun süredir gündemi meşgul eden ve Beşiktaş'a gideceği konuşulan Gökhan Gönül'le ilgili konuşan Aziz Yıldırım şunları söyledi:

"Gökhan Gönül, geçen sene 34 maçın 22'sinde oynadı. Bizden istediği ücret 2.75 milyon euro garanti para... Menajeri de, ki İlhan bey söyledi, 500 bin euro istiyor. Gökhan Gönül için en fazla 2 milyon 250 bin Euro teklif ettik. Onlar da aşağıya inmediler. Anlaşamadık. Ücrette aşağıya inmezlerse ben bu kadar para vermem. Anlaşma yapmayacağız."

AZİZ YILDIRIM, PEREİRA KARARINI AÇIKLADI

BEŞİKTAŞ YOLUNDA

Aziz Yıldırım'ın bu sözlerinin ardından Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Oyuncu ile La Liga ve Premier Lig'den de talipler var.

MEHMET TOPAL DA GİDİYOR

Aziz Yıldırım, Mehmet Topal'ın durumuyla ilgili de konuşurken şu ifadeleri kullandı:

"Hoca kalmasını istiyor. Mehmet Topal 2 milyon 600 bin net para alıyor. Artı 10 bin avro civarı maç başı. Bizden 2 milyon 750 bin avro garanti para ve 20 bin avro maç başı istiyor. Yani 3 milyon 500 bin avroya denk gelen bir ücret. Bizde eski mukavelesinin şartlarında anlaşma yapalım diyoruz. O da 4 yıl anlaşma istiyor. 4 yıla sıcak bakalım düşüncesiyle 'evet' diyoruz ama dediğimiz şartların tersine giderse onun da transferin yapmayacağımızı herkes bilsin."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN