Önce sabır

Copa Amerika ve Euro2016’nın da çalışmaları olumsuz etkilediğini belirten Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın, “Taraftarımız biraz sabırlı olsun” dedi

Önce sabır
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek taraftarlardan sabırlı olmalarını istedi. Transfer çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini dile getiren, bazı futbolcuların da ayrılacağını ifade eden bordo-mavili yönetici, "Elimizden oyuncu çıkartamazsak yapacağımız transferler sıkıntı yaratabilir. UEFA'nın bu konuda bize uyguladığı bir kısıtlama söz konusu. Bütçe kotamız var ve buna göre hareket etmek durumundayız. Bu nedenle de özellikle gönderilecek oyuncular konusunda ciddi bir çalışma yapılıyor" ifadesini kullandı.

FİYATI HEMEN KATLANIYOR
Bu yıl Copa Amerika ve Euro 2016 olduğunu hatırlatan Aydın, "İkisinin aynı döneme denk gelmesi transfer görüşmelerini yavaşlatıyor. Ama bu konuda hummalı bir çalışma var. Görüştüğümüz oyuncuların basına yansımaması önemli. Bir isim ortaya çıktığında fiyatı değerinin iki katına çıkıyor. Taraftarımız biraz sabırlı olsun. Onların arzu ettiği takımı oluşturacağız" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN