Sabri Sarıoğlu: Allah güç kuvvet verdikçe

Sabri Sarıoğlu: "Allah güç kuvvet verdikçe"

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

  • DHA
  • Futbol
  • Pazar 05.06.2016 13:00

Okyanus Kolejleri öğrencilerinin spor, bilim ve sanat dallarında dereceye giren isimleri ödüllendirildi. Kemerburgaz Kampüsü'nde dün gece yapılan ödül törenine katılan ve Türkiye genelinde başarı elde etmiş , ilk 3'e adını yazdırmış gençlere ödüllerini veren Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, tören öncesinde bu yılki performansı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli futbolcu Sabri Sarıoğlu, "Bugün başarılı olan kardeşlerimize ödüllerini vermeye geldik. Hepsini kutluyorum güzel bir organizasyon olmuş. İnşallah bu genç kardeşlerimiz kazandıkları başarıları artırarak hayatlarına devam ederler. Kendilerini geliştirip daha iyi yerlere gelirler. Bugün de bizleri buraya davet ettikleri için teşekkür ederim" dedi.

"ÇALIŞARAK BUGÜNLERE GELDİM"

Çalışarak bugünlere geldiğini vurgulayan Sabri Sarıoğlu, "Hiç yılmadım. Böyle de devam edecek. Allah bana güç kuvvet verdikçe aynı performansımı devam ettireceğim. Başarının sırrı hep çok çalışmaktır ben de bunu gerçekleştiriyorum" diye konuştu.

"MİLLİ TAKIM'A BAŞARILAR DİLİYORUM"

2016 Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takım'a başarılar dileyen Sabri Sarıoğlu, "Cani gönülden başarılar diliyorum. İnşallah en iyi şekilde ülkemizi temsil ederler. Başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile sözleşme yenileme konusunda bir sır vermeyen Sabri daha sonra ödül törenine katıldı.

Minikler , çocuklar ve gençlerle tek tek ilgilenen, onlarla sohbet eden Sabri, madalyalarını takarak başarılarının devamını diledi.

Okyanus Kolejleri Kurucusu Orhan Özbey ile birlikte konferans salonunda öğrencilere ödüllerini takdim eden milli futbolcuya Genel Müdür Lokman Demiray katılımından dolayı teşekkür ederek sarı-kırmızı renklerde çiçek hediye etti. Orhan Özbey her öğrencinin yeteneklerine göre başarılı olacakları ve ömür boyu mutlu olacakları bir eğitim şeklini benimsediklerini belirtirken, salonda veliler tarafından büyük alkış aldı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN