Ya kal, ya git

Fikret Orman’ın da hazır bulunacağı görüşme, Almanya ya da Hollanda’da yapılacak. Yönetim, her fırsatta “Kararımı EURO 2016 sonrası vereceğim” diyen Panzer’den net bir cevap isteyecek

Ya kal, ya git
Mario Gomez, kariyeri ile ilgili kararı EURO 2016 sonrasında vereceğini birkaç kez dile getirse de Beşiktaş'ın, Alman yıldızın menajeri Ulu Ferber ile hafta içinde pazarlık masasına oturacağı öğrenildi. Almanya ya da Hollanda'da gerçekleştirilecek görüşmeye dış transferlerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ve futbol A takımı direktörü Ali Naibi'nin yanı sıra Başkan Fikret Orman'ın katılacağı belirtildi. Menajer Ferber'le yapılacak pazarlıklar sonrası Mario Gomez'in nazı çekilmeyecek ve tavrını kesinleştirmesi istenecek.

ALTERNATİFLERİ FALCAO&ETO'O
Bir yandan Gomez'in menajeriyle görüşmeye hazırlanan siyahbeyazlılar, diğer taraftan da golcü futbolcunun takımdan ayrılma ihtimali nedeniyle alternatif arayışlarını sürdürüyor. Adı Wilfried Bony, Ramadel Falcao ve Samuel Eto'o gibi isimlerle anılan Beşiktaş'ın, Gomez zirvesinden olumlu sonuç çıkmaması halinde forvet transferinde somut adımlar atmak için harekete geçeceği belirtildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN