Galatasaray'dan İngiltere'ye transfer çıkarması

Alp Yalman-Cenk Ergün ikilisi, bu hafta Edin Dzeko ve Alex Song için İngiltere'ye gidecek. Manchester City'e Boşnak golcünün kiralanması teklifi verilecek, Alex Song içinse, Barcelona'dan indirim istenecek.

Galatasaray'dan İngiltere'ye transfer çıkarması

Galatasaray, bu hafta büyük bir transfer operasyonuna başlıyor.

Galatasaraylı idareciler, İngiltere'ye çıkarma yapacak. Sportif AŞ yönetimiyle birlikte futbolun beyin takımına giren eski başkanlardan Alp Yalman ve futbol direktörü Cenk Ergün, Ada'ya giderek, stoper, ön libero ve forvet için görüşmeler yapacak. Listedeki en önemli iki isim ise, Alex Song ve Edin Dzeko. İlk olarak, Alex Song'un menajeri Darren Dein ile görüşülecek. Bonservisi Barcelona'da olan Alex Song'un sembolik bir ücretle alınması olasılığı büyük.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (6 HAZİRAN 2016)

TRANSFER LİSTESİ KALABALIK

İkinci görüşme Dzeko'nun menajeri ve Manchester City ile olacak. Bosna Hersekli golcü Edin Dzeko'yu geçen sezon Roma'ya kiralayan Manchester City'ye aynı formül önerilecek. Yalman-Ergün ikilisi, daha sonra listedeki diğer isimler için temaslarda bulunacak.

Bu arada 2.4 milyon Euro teklif edilen Roman Neustadter'de pürüz yaşanması halinde yeniden Slovak oyuncu Martin Skrtel gündeme alınacak ve bonservisinde indirim yaptırmak için de İngiliz ekibi Liverpool'un kapısı çalınacak.

GALATASARAY BOMBAYI PATLATIYOR!

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN