Topal’a 3 milyon

Aziz Yıldırım’ın, “Şartlarımızı kabul etmezse anlaşmayız” dediği milli yıldıza Galatasaray yeni bir teklif sunacak. Cimbom, eski göz ağrısı için üç milyon Euro sınırına çıkacak

Topal’a 3 milyon
Galatasaray'ın Mehmet Topal aşkı yeniden alevlendi. Cimbom, bir ay önce eski futbolcusunu renklerine bağlamak için düğmeye basmış, temasa geçilen menajer Batur Altıparmak ise, "Fenerbahçe ile görüşeceğiz. Fenerbahçe ile masadan kalkmadan başka takımla görüşmeyeceğiz" mesajını iletmişti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın dün, "Şartlarımızı kabul etmezse anlaşmayız" açıklamalarının ardından Galatasaray, Mehmet Topal için tekrar devreye girme kararı verdi. Sarılacivertlilerin Topal'a son teklifinin 2.6 milyon Euro garanti paranın yanında maç başı 20 bin Euro olduğu öğrenildi. Tecrübeli oyuncu ise bu öneriyi kabul etmedi. Fenerbahçe'den daha cazip bir teklifle Topal'ın kapısını çalacak olan sarı-kırmızılı yönetim eski öğrencisi için 3 milyon Euro sınırına çıkmaya hazır.

KUPA PRİMLERİ YATMADI


Galatasaray'da 40 bin dolar olarak belirlenen ve maçtan bir gün önce başkan Dursun Özbek tarafından 50 bin dolara çıkartılan Türkiye Kupası'nın primlerinin futbolcuların hesaplarına yatmadığı öğrenildi. Dursun Özbek, futbolculara "Fenerbahçe'yi yenin, primler pazartesi günü (27 Mayıs) hesabınızda" demişti.

RİEKERİNK KAZANDIRDI


WESLEY Sneijder'in bir gazetede yayınlanan ve yönetimi hedef alan açıklamaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Hollandalı yıldız, dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sözlerinin çarpıtıldığını açıkladı. Sneijder şunları söyledi: "Fatih İşbecer de dahil olmak üzere yönetim, çözüm üretmek için çaba harcıyor. Fatih İşbecer çözüm üretmek adına, Riekerink'i atadı ve Riekerink de Türkiye Kupası'nı Galatasaray'a kazandırdı."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN