Arjantin'de Messi yoksa Di Maria var!

Arjantin'de Messi yoksa Di Maria var!

Arjantin, A Spor ekranlarından naklen yayınlanan Copa America 2016 D Grubu ilk maçında güçlü rakibi Şili'yi ikinci yarıda bulduğu gollerle 2-1 mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başladı.

  • Futbol
  • Salı 07.06.2016 09:07

Arjantin dünyaca ünlü yıldız oyuncusu Messi'nin sakatlığı sebebiyle forma giyemeDiği maçta güçlü rakibi Şili'yi karşılaşmanın ikinci yarısında bulduğu gollerle mağlup etti ve Amerika'da düzenlenen Copa America 2016'ya 3 puanla merhaba deDi.

Tangoculara, Şili ile Levi's StaDium'da oynadığı D Grubu ilk maçında 3 puanı getiren goller 51'de Angel Di Maria ve 59'da Ever Banega'dan gelDi. Şili ise maçtaki tek sayısını mücadelenin 90. dakikasında Jose Fuenzalida ile kaydetti.

Angel Di Maria, Messi'nin yokluğunda bir gol bir asistle yıldızlaştığı maçta Arjantin'in Şili karşısında galip gelmesinde büyük rol oynarken A Spor ekranlarında maçı izleyen sporseverlere de büyük bir futbol ziyafeti sundu.

Arjantin, Şili karşısında aldığı 2-1'lik galibiyetle D Grubu'nda liderlik mücadelesi verDiği en büyük rakibini de devre dışı bıraktı..

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN