Para değil üslup

Mehmet Topal, Başkan Aziz Yıldırım’ın Mali Genel Kurul’da yaptığı sert açıklamalara kırılırken, menajeri de diğer teklifleri değerlendirmeye başladı

Para değil üslup

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve yapılan görüşmelerde anlaşma sağlayamayan Mehmet Topal'ın, Başkan Aziz Yıldırım'ın önceki gün Olağan Mali Genel Kurul'da yaptığı açıklamalara bir hayli kırıldığı ve içerlediği öğrenildi. Başkan'ın "Şartların tersine giderse ona da teşekkür ederiz" sözleri sonrası menajeri Batur Altıparmak'la görüşen Topal, diğer teklifleri değerlendirmek için düğmeye bastı. Topal'a, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Espanyol talip oldu. Menajer Altıparmak'ın, Milli Takım kampında bulunan Topal'la bir araya gelip son bir değerlendirme yaptıktan sonra diğer kulüplerle görüşmeleri hızlandırması bekleniyor. Bu arada Galatasaray'ın, Topal'ın transferine Selçuk İnan sınırı koyacağı belirtildi. Cimbom'un, eski oyuncusuna kaptanı Selçuk'un ücretini geçmemek için 2 milyon 850 bin Euro garanti para ve maç başına 25 bin Euro teklifinde bulunacağı konuşuluyor.

Aziz Yıldırım ne demişti?
"Hoca kalmasını istiyor. Mehmet Topal, 2 milyon 600 bin net para alıyor. Artı 10 bin Euro civarı maç başı. Bizden 2 milyon 750 bin Euro garanti para ve 20 bin Euro maç başı istiyor. Biz de 'eski mukavelesinin şartlarında anlaşma yapalım' diyoruz. O da 4 yıllık anlaşma istiyor. 4 yıla sıcak bakalım düşüncesiyle 'evet' diyoruz ama dediğimiz şartların tersine giderse transferini yapmayacağımızı herkes bilsin. Mehmet'le anlaşamazsak ona da teşekkür ederiz."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN