Gomez'de şok gelişme! Satışa çıkardı...

Gomez'de şok gelişme! Satışa çıkardı...

Attığı gollerle Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıyan Mario Gomez'in İstanbul’da oturduğu evdeki eşyalarını satışa çıkardığı kaydedildi. Bu gelişme, Gomez’in gelecek sezon Beşiktaş’ta kalmayacağına dair yorumları da beraberinde getirdi.

  • Futbol
  • Çarşamba 08.06.2016 10:15

Beşiktaş'ın şampiyonluğuna attığı gollerle büyük katkı sağlayan, ancak yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı henüz netleşmeyen Mario Gomez ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Şu anda Almanya Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonası için Fransa'da bulunan yıldız oyuncunun İstanbul'da oturduğu evdeki eşyalarını satışa çıkardığı öğrenildi. Bu konuyla ilgili bir kişiyi görevlendirdiği öğrenilen Gomez'in, daha 1 senelik ve yeni olan eşyalarını satışa çıkarması Alman oyuncunun gelecek sezon Beşiktaş'ta olmayacağı yorumlarını da beraberinde getirdi. Fiorentina'dan kiralanan Gomez, opsiyonu kullanmadığı için Siyah- Beyazlılar'la olan durumu karmaşık bir hal almıştı.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (8 HAZİRAN 2016)

KERİM FREI DA SATIYOR

Mario Gomez'in yanı sıra Siyah- Beyazlı takımın bir diğer oyuncusu Kerim Frei'ın de oturduğu evin eşyalarını satışa çıkardığı kaydedildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in geçtiğimiz sezon özellikle ikinci yarılarda şans verdiği Frei'ın bu hamlesi şaşkınlık yarattı. 2018 yılına kadar Kartal ile sözleşmesi bulunan yetenekli oyuncunun Almanya'da bir takıma gidebileceği iddia edildi.(Habertürk)

BEŞİKTAŞ'TAN MEHMET TOPAL'A 50 MİLYON TL!

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN