Erkan Sözeri, Adana Demirspor'a iddialı geliyor

Adana Demirspor'la anlaşan Erkan Sözeri iddialı konuştu.

Erkan Sözeri, Adana Demirspor'a iddialı geliyor

PTT 1'inci Lig takımlarından Adana Demirspor, prensipte anlaştığı teknik direktör Erkan Sözeri ile yarın resmi sözleşme imzalayacak.

DHA muhabirine açıklamalarda bulunan Erkan Sözeri, Aytaç Durak Tesisleri'nde kulüp Başkanı Sedat Sözlü ve yönetim kurulu ile birlikte kendisini mavi lacivertli takıma bağlayacak sözleşmeyi imzalayacağını ifade ederek, hedeflerinin şampiyonluk olacağını dile getirdi.

Sözleşmenin ardından iç transferi çözüp, zaman kaybetmeden dış transfere yöneleceklerini belirten Sözeri, "Takımı bir an önce kamp aşamasına getirmek istiyoruz. Genç, koşan ve mücadele kabiliyeti yüksek, istekli oyuncular benim için başarının en önemli kriteridir. İsmi duyulmuş futbolcu transferine karşı değilim. Gençlerle deneyimli oyuncuları harmanlayarak, Adana Demirspor kulübünün hedefini gerçekleştirecek, taraftarın da şampiyonluk isteğini karşılayacak, başarılı bir kadro kuracağız" dedi.

TARAFTAR MUHTEŞEM

Oluşturacakları kadro ile istikrarlı bir başarıya imza atmak istediklerini anlatan Sözeri, şunları söyledi:

"Adana Demirspor büyük bir camia, yönetimi de çok güçlü. 22 yıllık Süper Lig özlemiyle başarı isteyen bir taraftar grubuna sahip bu takıma karşılık verecek oyuncuları kadromuza katıp, bu özlemi sonlandırmak istiyoruz. Konya'daki final maçını izledim. Böylesine muhteşem bir taraftar topluluğu görmedim. Bu müthiş taraftara şampiyonluk yakışır."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN