Yeni moda

Siyah-beyazlıların dün yaptığı toplantıya, “Kimi istesek el atıyorlar. Bu da yeni moda oldu. Hepsini mi alacaklar, buyursun alsınlar” sözleri damga vurdu

Yeni moda
Beşiktaş yönetimi, dün yaptığı toplantıda transferleri de masaya yatırdı… Toplantıya siyah-beyazlı yöneticilerin Fenerbahçe'ye serzenişi damga vurdu. Beşiktaş'ın Avrupa'da talip olduğu, görüşme yaptığı ve medyaya yansıyan her oyuncuya Fenerbahçe'nin talip olduğu bilgisi üzerine yöneticiler, "Bu da yeni moda oldu. Buyursunlar, alsınlar. Hepsini mi alacaklar? Bizim kadromuz yüzde 80 zaten hazır" yorumunda bulundu. Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Agger, Skertel, Ben Arfa ve Emre Mor için Fenerbahçe'de gündeme gelmişti. Özellikle Agger ve Ben Arfa konusunda F.Bahçe'nin ısrarcı olduğu biliniyor.

VAN PERSİE'Yİ ALDILAR NE OLDU
İki kulüp arasındaki yıldız savaşları Mehmet Topuz dönemine kadar uzuyor. Beşiktaş'ın forma giydirdiği oyuncuyu Fenerbahçe'nin renklerine katmasıyla başlayan rekabet, Diego ile devam etmiş, geçen sezon ise Van Persie transferinde aynı kriz yaşanmıştı. Beşiktaşlı yöneticiler bu örnekleri de hatırlatıp, "Elimizden kimi aldılarsa faydasını göremediler. Biz alamazsak daha iyisini alacağımız içindir. Gomez örneği ortada" dediler.

ATİBA, MÜJDEYİ KANADA'DA VERDİ
MENAJERİNİN yaptığı, "West Ham United ile görüşüyoruz" açıklaması, Beşiktaş camiasında paniğe yer açmıştı. Siyah-beyazlı teknik heyet ve taraftarları endişelendiren söz konusu açıklama sonrası yüreklere su serpen ikinci açıklama Atiba Hutchinson'dan geldi... Beşiktaş'ın maestrosu, tatil için bulunduğu ülkesi Kanada'da konuştu. Tecrübeli futbolcu, "Beşiktaş'ta çok mutluyum. Teklifler olması çok normal çünkü şampiyon takımın bir parçasıyım. Ancak vücudum beni taşıdığı sürece Beşiktaş'ta forma giyeceğim" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN