Boilesen zirvesi

Boilesen zirvesi

Ajax ile sözleşmesi biten Nicolai Boilesen’e geçer not veren Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Euro 2016’yı izlemek için gittiği Fransa’da bu transferi bitirmeyi hedefliyor

Trabzonspor, Ajax ile sözleşmesi sona eren Danimarkalı sol bek Nikolai Boilesen'de ısrarlı... Teknik direktör Ersun Yanal da, Euro 2016'yı takip etmek için geldiği Fransa'da Boilesen ile masaya oturup, işi bitirmeyi hedefliyor. İlk temaslardan olumlu sonuç alan bordo-mavilileri düşündüren tek şey Boilesen'in istediği yıllık 2 milyon Euro... UEFA'nın mali kriterlerini dikkate alan Trabzonspor, Boilesen'den bu rakamı indirmesini isteyecek.

BİLAL BEKLENİYOR
Trabzonspor'un kiralık olarak kadrosuna katmak istediği gurbetçi Bilal Başacıkoğlu'yla ise yakınlarını ziyaret etmek için gittiği Fas'tan dönüşte bir görüşme daha yapılacak. Oyuncunun Trabzonlu olan babasıyla görüşmelerin devam ettiği, kulübü Feyenoord'un ise Bilal'in satın alma opsiyonunu vermek istemediği belirtildi. İlk görüşmelerde Trabzonspor'a sıcak bakmayan Bilal için teknik direktör Ersun Yanal'ın devreye girmesi bekleniyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN