Bu şartlara uyacaksın!

Bu şartlara uyacaksın!

Başkan Aziz Yıldırım ve ekibi, devam kararı aldığı Portekizli hocadan geçen sezon yaptığı hataları tekrarlamamasını istedi. İşte Pereira’dan talep edilenler:

F.Bahçe Yönetimi, Vitor Pereira'yı 5 önemli konuda uyardı

DAHA GÜÇLÜ İLETİŞİM
Fenerbahçe yönetimi, geçen sezon Van Persie ve Nani gibi yıldız isimlerle sorun yaşayan hocanın takımla daha güçlü iletişim kurmasını istiyor. Bu tip sorunları takım içinde çözerek yönetime yansıtmaması talep ediliyor. Pereira, gerekirse bu konuda Ali Yıldırım'dan yardım alabilecek.

DAHA AZ SAKATLIK
Geçen sezon yaşanan uzun süreli sakatlıklar nedeniyle Pereira'ya, sağlık heyetinin önerilerini dinlemesi öğütlendi. Gelecek sezon başta hazırlık programı olmak üzere birçok konuda sağlık heyetinin de görüşü alınacak.

DAHA VERİMLİ İDMAN
Yönetim, takımın zaman zaman maçlardan fiziksel olarak koptuğunu gerekçe göstererek, Vitor Pereira'dan antrenman programını da gözden geçirmesini istedi.

DAHA MUTLU SAMANDIRA
Pereira, Samandıra'da görev yapan profesyonellerin uyarılarını hiç dikkate almadan, tüm uygulamaları kendi belirlediği sistemle hayata geçiriyordu. Gelecek sezonda profesyonellerin fikirlerine danışması talep edildi.

DAHA HÜCUMCU TAKIM
Fenerbahçe yönetiminin olmazsa olmaz en önemli şartı ise takımın hücum futbolu oynaması... Defansif oyun anlayışının takıma bir şey kazandırmayacağını belirten yöneticiler, Pereira'dan daha fazla pozisyona giren ve daha fazla gol atan bir takım istedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN