Teknik heyet giremez!

2008 Avrupa Şampiyonası’nda da forma giyen Arda, Mehmet Topal ve Hakan Balta, teknik heyetin girmesinin yasak olduğu odada, takım arkadaşlarına geçmiş zaferleri anlatıp, yeni başarıların temelini atıyor

Teknik heyet giremez!
Ay-yıldızlı futbolcular için motivasyon ve terapi odası
A Milli Futbol Takımı, EURO 2016'da başarı için sadece saha içinde değil saha dışında da hummalı bir çalışma içinde… Ay-yıldızlıların başarısı için dev bir ekip görev yapıyor. Takımın ağabeyleri, kariyerlerinde ilk kez Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek futbolcuları motive için o günleri anlatıyor. EURO 2008 kadrosunda da yer alan Arda Turan, Mehmet Topal ve Hakan Balta gibi isimler o gün yaşadıklarını anlatıp, bugün neler yapılması gerektiğini arkadaşlarıyla paylaşıyor. Futbolcular bunun için özel bir odada toplanıp sohbet ediyor… Otel içinde teknik heyetin girmesinin yasak olduğu, sadece futbolcuların girebildiği bu odaya, "Motivasyon ve terapi odası" adı verilmiş. Toplantılarda "Biz bitti demeden bitmez" duygusuna vurgu yapılıyor.

BASIN TOPLANTILARI BUGÜN
Yarın oynanacak maç öncesi Fatih Terim, basın toplantısını bugün TSİ 18.45'te yapacak. Hırvat hoca Ante Cacic'in toplantısı ise TSİ 16.45'te düzenlenecek.

AİLE BOYU DESTEK
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in ailesi dün milli takıma destek için Paris'e uçtu… Terim'in uğurum dediği iki yaşındaki torunu Yaman da dedesine ve milli takıma destek için Fransa'nın yolunu tuttu..

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN