Fatih Terim: 'Burada PARDON yok'

Fatih Terim: 'Burada PARDON yok'

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Hırvatistan karşısında alınan 1-0'lık yenilginin ardından açıklamalarda bulundu.

  • Futbol
  • Pazar 12.06.2016 18:38

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Hırvatistan karşısında alınan 1-0'lık yenilginin ardından açıklamalarda bulundu.

Hırvatistan karşısında ilk yarıda iyi oynadığımızı ifade eden Terim, "İlk yarı için iyi oynadığımızı söyleyebilirim ama ikinci yarıya iyi başlamayadık. Biz bitti demeden bitmez demek için iyi başlamamız gerekiyor, başlayamadık. Çok çok iyi bir takımla oynadık, daha önce de söyledim. İlk yarıda kötü bir zamanda gol yedik, pozisyon vermedik ve hatta en önemli pozisyonu da biz bulduk. İkinci yarıda iyi oynamadık" dedi.

"BU SEVİYE BAMBAŞKA BİR SEVİYE"

EURO2016 seviyesinin başka bir seviye olduğuna vurgu yapan Terim, "Turnuva bitmedi ama ülkemiz bilmeli ki buranın seviyeleri bu. Top bizdeyken iyi oynadık ancak sonra yorulmalar ve güç dengesi biraz aleyhimize işledi. Hırvatistan çok iyi bir takım ve bu gruptan çıkarlarsa başka bir noktaya gidebilirler. Bu seviye zorlu bir seviye. Burada pardon yok. Şimdi İspanya maçına doğru hazırlanacağız. Hakemle ilgili Konya'da söylediklerim geçerli. Konya'da söylediklerim bu hakem içindi" şeklinde konuştu.

"DAHA FAZLA MÜCADELE ETMELİYİZ"

Oyuncu değişikliklerinden istedikleri verimi alamadıklarını belirten Terim, "Oyuncu değişikliklerimiz istediğimiz sonucu vermedi. Beni şaşırtan bir şey yok, ne onlar da ne de biz de. İki taraf da birbirini biliyordu, böyle baktığımız zaman ilk yarıda hücumda eksik kaldığımızı söyleyebilirim. Daha fazla mücadele etmeliyiz, bugün bunu daha iyi gördük" ifadelerini kullandı. (Sporx)

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN