Kopamazdım

Milli futbolcu, “Avrupa’dan döndüğümde bana sahip çıkan, sahadaki emeğimin karşılığını veren Fenerbahçe’den kopamazdım. Kaldığım için çok mutluyum” dedi

Kopamazdım
Fenerbahçe ile 4 yıllık yeni sözleşme için prensip anlaşması yapan Mehmet Topal'ın anlaşma detayları ortaya çıktı. Milli futbolcunun yıllık 2 milyon 750 bin euro, galibiyet başına da 20 bin euro alacağı öğrenildi. Sarılacivertli kulüple prensip anlaşmasını duyan yakınlarının telefonla arayıp tebrik ettiği Mehmet Topal da, milli takım kampında şu ifadeleri kullandı: "Bu kulüpte çok güzel 4 yıl geçirdim. Avrupa'dan dönüşümde bana sahip çıkan tek takım Fenerbahçe idi..."

JÜBİLEM DE FENERBAHÇE'DE OLSUN
"Taraftar her zaman emeğimin hakkını verdi. Ben de tüm bunların ardından bu camiadan kopamaz, ayrılamazdım. 4 yıl daha Fenerbahçe'de forma giyeceğim için çok mutluyum. Umarım futbola noktayı da Fenerbahçe'de koyarım." Sarı-Lacivertli futbolcu Fenerbahçe ile yaşadığı tek şampiyonluğu unutamadığını ve bu mutluluğu tekrar yaşamak istediğini de vurgulayıp, taraftarlara da desteklerinden ötürü teşekkür etti.

120 MAÇTA 9 GOL ATTI
Mehmet Topal, Valencia kariyerinden sonra 2012-13 sezonunda geldiği Fenerbahçe'de 120 lig maçında 9 gol kaydetti. A Milli formayı da dünkü Hırvatistan maçı ile birlikte 61 kez giyen Mehmet Topal tek gol kaydetti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN