Kamil’de son teklif

Polonyalı futbolcu için Torino’ya yaptığı teklifi 5 milyon Euro’ya çıkaran Beşiktaş yine sonuç alamazsa bu defteri kapatacak

Kamil’de son teklif
Beşiktaş'ın uzun süredir peşinde olduğu Kamil Glik için gözden çıkarılan rakamda artışa gidildi. Stoper mevkisi için düşünülen Polonyalı futbolcunun transferinde, Beşiktaş kesenin ağzını iyice açtı. Siyah-beyazlılar, Torino ile 4 milyondan girdiği pazarlıkta geçen hafta 4.5 milyon Euro'ya çıkardığı teklifini 5 milyon Euro olarak güncelledi. Bu teklifte çıkabilecekleri son rakamı belirlediklerini İtalyan kulübüne ileten yöneticiler gelecek yanıta göre alternatiflere yönelecek. Teknik direktör Şenol Güneş'in, Polonyalı futbolcunun transferinde ısrarcı olduğu biliniyor.

SERDAR AZİZ PAZARLIĞI
Bursaspor Başkanı Ali Ay, yeşil-beyazlıların yıldız stoperi Serdar Aziz için transfer tekliflerine açık oldukları ve Beşiktaş'la görüştüklerini açıkladı. Transferin hafta sonuna kadar netleşebileceğini söyleyen başkan Ay, "Şu ana kadar en fazla 5.5 milyon Euro'luk bir teklif aldık" diye konuştu . Ali Ay, bu transferde takas tekliflerine sıcak bakmadıklarını da sözlerine ekledi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN