Fatih Terim'den önemli açıklamalar

A Milli Futbol takımımızın yarın İspanya ile oynayacağı maç öncesi Teknik Direktör Fatih Terim basın toplantısı düzenledi.

Fatih Terim'den önemli açıklamalar

A Milli Futbol takımımızın yarın İspanya ile oynayacağı maç öncesi Teknik Direktör Fatih Terimbasın toplantısı düzenledi.

'İSPANYA SİZİ YASLAR'

Biraz hepimiz gülelim, gerginliğe gerek yok" diyerek basın toplantısına gülerek başladı. Artık kulüp takımından, milli takıma gelelim! Barcelona'daki hocası farklı, burası farklı. Farz edelim ki geriye yaslanmak istemiyorsunuz, İspanya sizi yaslamaz mı? Yaslar. Bu gerçeği kabul ederek hareket etmek lazım. Sahada elimizden gelenin en iyisini yaparak oyun oynamaya çalışacağız. Bakalım ne olacak. İspanya dünyanın en iyi takımlarından biri, saygımız var. Ama futbol sahada oynanıyor ve elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Büyük bir başarı varsa herkesindir, başarısızlık varsa da paylaşılmalı! Kollektif bir iş, tek başına oyuncu da suçlanamaz. Başarı-başarısızlık da paylaşılmalıdır. Oyuncuların tek başına sorumluluk almasını doğru bulmuyorum, kendi kalesine gol de atsa.

FATİH TERİM'DEN TERCÜMANA FIRÇA
'MİLLİ TAKIMDA MUTLUYUM'

Ben milli takımda çok mutluyum, bunu da hep ifade ediyorum. Ancak değişiklik olursa, bunu da saklayamayız, dile getiririz! Kadroda değişiklik olabilir muhakkak. Ülkemiz acımasız derken, başka ülkelerin de acımasızlığı eklenince ortaya hoş olmayan bir tablo çıkıyor. Belli ki Arda çok dolmuş, öyle gözüküyor... Kaybettiğiniz zaman konu olmayacak mevzular büyütülüyor. Kaybettiğimiz zaman hiç konu olmayacak şeyler dramatize ediliyor. Akıl almaz noktalara gidiyor

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN