Boş sözleşmeye imza atacağını söyledin mi?

Fenerbahçe Kulübü’nün, tecrübeli futbolcuya cevabı sert oldu ve Gönül’e 4 kritik soru yöneltti

Boş sözleşmeye imza atacağını söyledin mi?
Fenerbahçe'nin, Gökhan'ın üstü kapalı kulübü suçlayıcı açıklamalarına cevabı sert oldu: Gökhan Gönül mesajında, bir takım imalarla kulübümüze suçlamalar ithaf etmektedir. 10 Haziran 2016'da yaptığımız açıklama çerçevesinde "Kol kırılır, yen içinde kalır "Sözüne sadık kalarak bahse konu futbolcu, aşağıdaki soruların yegane muhatabıdır:

İŞTE O SORULAR...
1-10 Haziran 2016 Cuma günü yaptığımız açıklamanın ardından, kulübümüzle tekrar irtibat kuran kişi Gökhan Gönül değil midir?
2-Gökhan Gönül, telefon konuşmalarında ve mesajlarında, menajerin kendisini yanlış yönlendirdiğini Fenerbahçe kabul ederse boş sözleşmeye imza atacağını beyan etmiş midir?
3-Kendisine tarafımızdan hazırlanan özür metnini ne yayınlayan, ne de vaat ettiği gibi sözleşme imzalayan Gökhan Gönül'e bunun sebebi sorulduğunda cevap alamayan yönetimimiz ve Başkanımız, oyuncuya "Seni kim tehdit ediyor? Fenerbahçe ve camiası her türlü tehdidi bertaraf eder" denmiş midir?
4-Gökhan Gönül, bu gelişmeleri bazı gazetecilerle an be an paylaşıp, kendisi adına pozitif bir algı oluşturma gayreti içine girmiş midir?
Futbolcuya son tavsiyemiz, bu konuyu burada tadında bırakıp kapatması ve Euro 2016'ya odaklanmasıdır.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN