Gereğini yapacağım

Gereğini yapacağım

“Kariyerimin hiçbir döneminde; erken bırakmayı, vazgeçmeyi hiçbir zaman kabul etmedim. Bırakanla, terk edenle de uzlaşmadım. Gereği neyse yapacağımdan herkes emin olsun.”

  • Futbol
  • Cumartesi 18.06.2016
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 3-0 kaybedilen İspanya maçının ardından gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Tecrübeli hoca, "Ne oyunculuk dönemimde, ne teknik adamlık döneminde ne de kariyerimin herhangi bir döneminde; erken bırakmayı, vazgeçmeyi hiçbir zaman kabul etmedim. Bırakanla, terk edenle de uzlaşamadım. İspanya karşısında alınan sonuçla bırakan, pes eden bir takım görüntüsü ortaya koyduk. Gereği neyse yapacağımdan herkes emin olsun. Son maçımızı Çeklerle oynayacağız. Yine de taraftarlarımız dualarını desteklerini eksik etmesinler. Samimiyetle çok üzgün olduğumun bilinmesini isterim. Şahsım, ekibim ve takımım adına ülkeme üzgün olduğumu bildirmem gerekiyor" dedi. Terim, Mehmet Topal'ı stoper oynatmasına yönelik eleştirilere, "Ben onun performansından memnunum" cevabını verirken, Arda'ya yapılanların hoş olmadığını da vurguladı.

MAÇ BİTMEDEN TEBRİK ETTİ
Fatih Terim, karşılamayı bitiren düdüğü beklemeden İspanya Teknik Direktörü Vicente Del Bosque'nin yanına gitti ve tecrübeli çalıştırıcıyı aldıkları galibiyetten dolayı tebrik etti.

KAÇAN FIRSAT FATİH HOCA'YI ÇILDIRTTI
Fatih Terim, skor 2-0 olduktan sonra Milli Takım'ın bir kontratak fırsatını değerlendirememesine fena halde sinirlendi. Tecrübeli hoca, elindeki su şişesini yere fırlattı. Yerden seken şişenin içindeki su Terim'in üzerine geldi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN